Bayilik Veren Firmalar - Bayilik Veren Şirketler

Bayilik Veren Firmalar - Bayilik Veren Şirketler

Yeni girişimciler için fırsatlar 2012 yılında da devam ediyor . Bu yıl içinde bayilik veren firmalar şirketler büyük fırsatlar sağlıyor .


Bir çok bayilik veren firmalar yada bayilik veren şirketler 2012 de de bir çok Türk şehirlerine açılmak istiyor . Bir çok Türk firması da franchising zincirlerine katılmaya başladıkları ve bu yüzden bir çok başta Avrupa olmak üzere yurt dışı ülkelerinde girişimci aramaktadırlar . İşte bu yüzden Avrupa da yayılan şirketler Türkiye de de bayilik vermek istiyorlar . Türkiye de bayilik aran şirketler şunlardır :

Bayilik Veren Firmalar - Bayilik Veren Şirketler

1- Köfteci Ramiz :
Şirket Avrupa da çok yoğun olarak bayilik almak isteyenlerin talepleri ile baş edemiyor neredeyse . Avrupa da bir çok kişi bayilik almak için sıraya geçmiş durumda . Köfteci ramiz Türkiye ye de bayilik açmak istiyor . Daha çok bayilik vermek istediği yerler Karadeniz ve Orta Anadolu Bölgesi . Yatırım Maliyeti ( Franchise ücreti ) yaklaşık 300 bin TL dir . Ücretler korkutmasın sizi . Belki 6 ay içinde verdiğinizin fazlasını alabilirsiniz . Daha yakından incelemek isterseniz BURAYI tıklayın . Sitesinde ürünler , franchising için bayilik  şartları ve başvuru koşullarını öğrenebilirsiniz . Gıda bayiliği veren firmalar arasında en iyilerden biridir . Gıda bayiliği almak isterseniz şansınızı deneyin .


Bayilik Veren Firmalar - Bayilik Veren Şirketler

2- Çıtır Usta :
Yine Avrupa da yayılan şirketlerden birisidir . Bu yıl şirket sayısını daha çok arttırmak istiyor . 2012 yılı hedefleri arasında Türkiye de var . Şu anda sadece İstanbul Anadolu yakasına bayilik verildi . Tüm bölgelere yayılmak istiyorlar . Yatırım maliyeti - franchising bedeli  franchise giriş bedeli 20 bin dolar dır . Bayilik almak isteyenler için bayilik şartları ve başvuru koşullarını öğrenmek için BURAYI tıklayın . Gıda bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır .


Bayilik Veren Firmalar - Bayilik Veren Şirketler

3- Shapes For Women :
Hedefleri doğu illeri Ankara ile İstanbul dur . Franchising bedeli , franchise giriş ücreti 37500 Tl dir . İş yeri dekorasyon , peyzaj ve tadilat içinde yaklaşık 15 ile 20 bin TL ücret veriliyor . Bayilik almak isteyenler için bayilik şartları ve başvuru koşullarını öğrenmek için BURAYI tıklayın . Bayan spor ve franchise zinciri bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır .


Bayilik Veren Firmalar - Bayilik Veren Şirketler

4 - Little Caesars :
Aslında Türkiye 50 üstü şunesi bulunmaktadır . Daha çok büyük illerde mevcuttur . 2012 yılı hedefi tüm Anadolu illerine yayılmaktır . Franchising bedeli , franchise giriş ücreti yaklaşık 180bin dolar ve artı KDV dir . Pizza franchise için en etkililerden birisidir . Gıda bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır . Bayilik almak isteyenler başvuru şartları , başvuru koşulllarını öğrenmek için BURAYI tıklayın.


Bayilik Veren Firmalar  - Bayilik Veren Şirketler


5 - Komagene Etsiz Çiğ Köfte : Tüm şehirlerde şube açmak istiyorlar . Franchise bedeli , franchising ücreti 10bin TL dir . Ortalama 20 - 30 bin de yatırım gerektiriyor . Gıda bayiliği veren firmalar arasındadır . Bayilik almak isteyenler başvuru şartları ve koşulları için BURAYI  tıklayın.


Bayilik Veren Firmalar  - Bayilik Veren Şirketler

6 - Çiğ Köftem :
Tüm Türkiye ye açılmak istiyorlar . Franchising giriş ücreti , franchise bedeli lokasyona göre değişiklik gösteriyor . Gıda bayiliği veren firmalar arasında yer alıyor . Bayilik almak isteyenler için başvuru şartları ve koşulları için BURAYI tıklayın .


Bayilik Veren Firmalar  -  Bayilik Veren Şirketler

7 - Turyap :
Her bölgeye ve şehire temsilcilikler açmak istiyor. Franchising giriş ücreti , franchise bedeli değişiyor ama aylık 110 dolar hizmet bedeli almaktadır . Emlak bayiliği veren firmalar arasındadır . Bayilik almak isteyenler BURAYI tıklayıp şartları ve koşulları hakkında bilgi alabilirler .


Bayilik Veren Firmalar - Bayilik Veren Şirketler

8 - Diasa Marketler Zinciri : Tüm Türkiye ye marketlerini yaymak istiyorlar . 2500 euro gibi bir franchise bedeli istiyorlar . Olmazsa olmaz şartı hizmet alanının 200 - 250 metre olması . Gıda bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır . Franchising sistemi hakkında bilgi almak için BURAYI tıklayın .


Burada yazımızı sonlandırıyoruz . Fakat bu kadar mı diye düşünmeyin ? Bayilik veren firmalar ve şirketler için BAYİLİK VEREN FİRMALAR kategorimize bakabilirsiniz . Sizlere yeni iş fırsatları sunmaya devam edecek bir çok şirket olduğuna emin olun .Paylas Anahtar Kelimeler : bayilik veren firmalar , bayilik veren şirketler , bayilik , bayilik şartları , bayiliği veren firmalar , franchising , franchise , bayilik veren , bayilikler , veren , bayilik almak ,
Copyright 2011-2012 Dewa Reklam Ltd. Şti.         Haberler - Yasal Uyarı - İletişim
Designed By : Dewa Reklam