Kredi Kartı Ücreti Almayan Bankalar - Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Kredi Kartı Ücreti Almayan Bankalar - Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar
Konumuza başlamadan önce bilmeyenler için iki terim açıklayacağım . Kart Ücreti ve Kart Aidatı . İkisi de aynı göünebilir fakat banka terimi olduğundan farklı anlamlarda olduğunu göreceksiniz. Kart ücreti denilen ücret bankaların ilk sene için aldıkları kredi kartı kullanım bedelidir ve neredeyse tüm bankalar kart ücreti almaz . İlk seneden sonra bankanın sizden talep ettiği ücret kart aidatıdır. Bankaya yıllık kart ücretiniz var mı diye sorarsanız alacağınız yanıt yoktur şeklindedir. Fakat diğer seneler için kredi kartı aidatı ödemek zorunda kalacaksınız . İşte bu yüzden ikisini de sormayı ihmal etmeyin . Bu yüzden iki terim olarak konumuza devam edeceğiz .


Kredi Kartı Ücreti Almayan Bankalar - Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar


BANK ASYA : ASYA CARD :
Belki de alternatifi olmayan tek kredi kartı diyebiliriz . Ne sizden yıllık kredi kartı ücreti alır ne de yıllık kart aidatı ... Tek olarak geçebiliriz Asya Kartı ...


MAKSİMUM KART : İş Bankasının kartı olan maksimum kart da kart ücreti yoktur fakat kart aidatı vardır . Sadece öğrenci iseniz kart aidatı da alınmıyor.


WORD CARD : Yapı kredi bankasının kartıdır . Kart ücreti yoktur fakat kart aidatı vardır .


FİX CARD : Finans Banka aittir . Kart ücreti ve kart aidatı yoktur . Ama diğer Finans Bank kartarından mevcuttur . Dikkatli olun .


FLEXİ CARD : Garanti Bankasına aittir . Bunda ise kart aitadını siz belirlersiniz .


Durum şu ki kart ücretinden kurtuluyoruz fakat kart aidatından biraz zor gibi . Ya Asya Kart ile çalışacağız ya da kart aidatını ödeyeceğiz .

Sonuç olarak yıllık kart ücretini almayan bankalar ya da yıllık kart aidatını almayan bankalar biraz yok gibi . Ya da diğer bir sonuç da diğer yazımız kart ücretini ödememek için ne yapmak gerekir adlı makaleyi okuyabilir ve uygulayabilirsiniz .Paylas Anahtar Kelimeler : yıllık , kredi , kartı , ücreti , almayan , bankalar , aidatı , yıllık kredi kartı ücreti almayan bankalar , yıllık kredi kartı aidatı almayan bankalar
Copyright 2011-2012 Dewa Reklam Ltd. Şti.         Haberler - Yasal Uyarı - İletişim
Designed By : Dewa Reklam