Yıllık Kredi Kartı Ücreti Ödememek İçin Ne Yapmak Gerekir ?

Yıllık Kredi Kartı Ücreti Ödememek İçin Ne Yapmak Gerekir ?Kredi kartı yıllık ücreti ödememek için yada daha az ödemek için ne yapmak gerekir ?


Öncelikle belirtmek gerekiyor ki yıllık kredi kartı ücretini hemen hemen tüm bankalar alıyor . Normal olaraktan çok büyük bir pasta söz konusu . Peki bunu nasıl iptal ettiririm ya da yıllık kredi kartı ücretini ödememek için ne yapmak gerekir bunlara bir göz atalım ;


1- Kredi kartına yıllık ücret ödeyip ödemeyeceğinize banka ile yaptığınız yani kart isterken imzaladığınız sözleşme karar veriyor . İmzalamadan önce sözleşmede belirtilen kart ücretini kontrol ettirin ya da imkanınız var ise sözleşmeden çıkarın . Ya da sözleşmeyi daha iyi inceleyip yıllık kart ücretini ödememek için bir açık var mı kontrol edin . İlk olarak bankanıza sorun çözülmez ise tüketici hakem heytlerine başvurmanız gerekir .


2- Yıllık kredi kartı ödememek için bir diğer yol yada daha az ödemek için demek daha doğru olur ; banka yıllık kart ücretlerini karşılaştırın . Kullandığınız banka kartı aynı özellikteki diğer banka kartı ile aynıdır . Fakat neredeyse 5 kat daha fazla ödüyor olabilirsiniz.


3- Bankalar müşterilerini arttırmak için ilk yıl yıllık kart ücreti almıyor ya da daha az bir ücret alıyor . Fakat diğer seneler için bu böyle olmuyor . Bu yüzden ilk ve diğer seneler için yıllık kart ücreti ödememek için ücretleri yıllar arası olarak araştırın .


4- Kullanmadığınız yada yılda 2-3 kez kullandığınız kredi kartlarını iptal ettirin . Göreceksiniz ki bu size 150 - 200 lira gibi bir dönüş yapacaktır.


5- Bankalardan gelen kredi kartı tekliflerini iyi değerlendirin . Kullandığınız kartınızı değiştirmek isterseniz yıllık kart ücreti almaya bankalar olacaktır . Bunları değerlendirin ve alışkanlığım diye ertelemeyin.

6 - Yıllık kredi kartı ücretini ödememek için bir diğer yol ya da ödediğiniz ücreti almak için kredi kartınızın ekstra özelliklerini iyi öğrenin . Bir çok banka kartı sizlere ücretsiz olarak yada indirimli çilingir , ambulans , hastane , uçak vb . gibi bir çok avantaj sağlıyor . Bunları iyi öğrenin ödediğiniz ücretten daha fazla alabileceğiniz hizmetler olabilir .


7- Eğer kredi kartınızı yoğun kullanıyorsanız direk bankanız ile görüşebilirsiniz . Bankalar müşteri kaybetmemek adına yıllık kart ücretini almaktan vazgeçiyorlar ya da size artı ekstra hizmetler sunuyorlar .


8- Çalıştığınız bankadan başka hizmetler de alıyorsanız kart ücreti ödememeyi öne sürebilirsiniz. Banka sizi kaybetmemek adına yıllık kart ücretini iptal ediyor.Yıllık kart ücretini ödememek için sizlere söyleyeceklerimiz bu kadar . Yukarıda yazılan yıllık kredi kartı ücretini ödememek için yapılmasını gerekenleri iyi okuyun ve uygulayın . Göreceksiniz ki sizde yıllık kredi kartı ücretini ödemeyeceksiniz .

 Paylas Anahtar Kelimeler : yıllık , kredi , kartı , ücretini , ödememek , için , ne , yapmak , gerekir , yıllık kredi kartı ücretini ödememek için ne yapmak gerekir
Copyright 2011-2012 Dewa Reklam Ltd. Şti.         Haberler - Yasal Uyarı - İletişim
Designed By : Dewa Reklam